اخبار و اعلانات

فصل‌نامه مطالعات زبان فارسی بین‌المللی شد.

فصل‌نامۀ  علمی-تخصصی مطالعات زبان فارسی (شفای دل سابق) با استناد به مجوز شمارۀ 1402/154206 مورخ 1402/04/19 معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فصل‌نامۀ بین‌المللی مطالعات زبان فارسی تغییر وضعیت داد و همچنین از شماره 13 با استناد به مجوز شماره 80762 مورخ 1402/04/26 معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به صورت الکترونیکی و دو زبانه (فارسی - انگلیسی) منتشر خواهد شد. 

مطالعه بیشتر

آیین نامه وزارت علوم جهت دریافت هزینه‌های نشریات

آیین نامه وزارت علوم جهت دریافت هزینه‌های نشریات

مطالعه بیشتر

اختصاص چارک Q3

با تبریک اعیاد شعبانیه، ضمن تبریک و شادباش پیشگاه اساتید گرامی و اعضای محترم هیئت تحریریه فصل‌نامه مطالعات زبان فارسی به اطلاع می‌رساند با عنایات خداوند متعال این فصل‌نامه موفق به احراز ضریب کیفی (IF) با درجه Q3 گردید. 

مطالعه بیشتر

فراخوان جذب داور

فراخوان جذب داور

مطالعه بیشتر

فراخوان دریافت مقاله

فصل‌نامه علمی - تخصصی مطالعات زبان فارسی (شفای دل سابق) از مقالات ارزشمند نویسندگان محترم در حوزه زبان و ادبیات فارسی استقبال می کند . خواهشمند است پس از مطالعۀ راهنمای نگارش ، مقالات خود را از طریق تارنما بارگذاری کنید . 

مطالعه بیشتر

تغییر نام و تغییر وضعیت نشریه شفای دل

دوفصل‌نامۀ شفای دل با استناد به مجوز شماره 80762 مورخ 1400/06/22 معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به فصل‌نامۀ مطالعات زبان فارسی تغییر نام و تغییر وضعیت داد و از شماره 8 در قالب فصل‌نامه به چاپ خواهد رسید .  

مطالعه بیشتر

شروع همکاری با انجمن ترویج زبان و ادب فارسی ایران

نشریه شفای دل طی تفاهم نامۀ مورخ 1400/05/30 همکاری خود را  با انجمن ترویج زبان و ادب فارسی آغاز نمود.

مطالعه بیشتر

دسترسی آزاد

دسترسی آزاد به مقالات این نشریه 

مطالعه بیشتر

مشابهت یاب

بر اساس قرارداد با شرکت سیناوب تمامی مقالات ارسالی به این نشریه پیش از داوری از طریق نرم افزارهای مشابهت یاب سمیم نور و همتاجو مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

مطالعه بیشتر

چاپخانۀ گنجینه مینیاتور

چاپخانۀ گنجینۀ مینیاتور 

مطالعه بیشتر

چاپ شماره 12

نسخه چاپی فصلنامه علمی - تخصصی مطالعات زبان فارسی شماره 12  منتشر شد . جهت تهیه  نسخه چاپی، از طریق اشتراک نسخه چاپی در صفحه اصلی اقدام نمایید و یا با شماره ۰۹۱۲۶۷۰۸۰۲۶ تماس حاصل فرمایید .  

مطالعه بیشتر